Монтаж теплого пола | Компания AHT

cover-aht-floor-setup
На сегодняшний день, многие люди осознали насколько выгодно и практично заменить старую систему отопления на современную систему – теплый пол. Именно поэтому монтаж теплого пола пользуется такой популярностью. Теплый пол – современное изобретение, благодаря которому можно навсегда отказаться от привычных для нас систем отопления, занимающих много места в жилище. Это желание понять не трудно, особенно если у вас в доме мал места. Производя монтаж теплого пола, вы получите множество преимуществ. Основными из них, являются:

  • комфортный обогрев;
  • надежность и долговечность;
  • ремонтопригодность;
  • отсутствие массивных элементов, занимающих свободное пространство в доме;
  • экономия.

Электрический пол, уже давно не роскошь и позволить его себе может каждый человек, а его использование позволяет навсегда забыть об огромных платежах за отопление.

Как происходит монтаж теплых полов?

Установка системы, достаточно сложная, произвести ее правильно может только профессионал. Несмотря на то, не нужно производить укладку стяжки. Нагревательное устройство устанавливается без каких-либо дополнительных систем и материалов. Все равно монтаж теплого пола требует определенных навыков и наличия специального оборудования.

Процедура монтажа не имеет никаких ограничений, проводить ее можно на кухне, ванной, спальне и любой другой комнате. Кроме этого его можно устанавливать и в офисных зданиях, на дачах, в ресторанах и гостиницах. При желании, возможно, воспользоваться услугами наших профессионалов, которые проведут монтаж электрического теплого пола и цена его при этом не изменится.

Почему именно АНТ?

В нашей компании представлена только высококачественная продукция и все это по доступным ценам. Поэтому приобрести ее сможет каждый желающий в любой момент. Все элементы проходят тестирование и специальную проверку, именно поэтому все товары отвечают стандартам качества.

Выбирая у нас отопительное устройство, вы получаете безопасную, прочную и надежную систему, которая наполнит ваш дом уютом и теплом. Если остались какие-то вопросы, свяжитесь с менеджерами компании, они ответят на все вопросы. Кроме этого у нас вы можете заказать профессиональный монтаж электрического теплого пола.

Виды монтажа

 

Под плитку:      теплый пол под плитку

(9) – терморегулятор

(8) – напольное покрытие

(7) – сетка заземления (при необходимости)

(6) – плиточный клей

(5) – датчик температуры пола

(4) – нагревательный мат AHT

(3) – твердый изоляционный материал (+стяжка 2мм)

(2) – клей (при необходимости)

(1) – основание пола (бетон/дерево)

 

Под ламинат/паркет: теплый пол под ламинат, паркет

(6) – терморегулятор

(5) – напольное покрытие

(4) – датчик температуры пола

(3) – нагревательный мат AHT

(2) – мягкая изоляция

(1) – основание пола (бетон/дерево)

 

 

Под ковровые покрытия:   теплый пол под ковровые покрытия

(7) – терморегулятор

(6) – напольное покрытие

(5) – подложка (при необходимости)

(4) – датчик температуры пола

(3) – нагревательный мат AHT

(2) – мягкая изоляция

(1) – основание пола (бетон/дерево)

 

ПРАВИЛА МОНТАЖУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

1. Загальні правила
1.1. Всі електричні з’єднання повинні бути виконані кваліфікованим фахівцем, сертифікованим як електрик в країні, в якій здійснюється монтаж і експлуатація.
1.2. Всі електричні з’єднання і контакти повинні ретельно закріплюватися.
1.3. Всі роботи по монтажу та підключення приладу повинні проводитися при відключеній напрузі живлення.
1.4. Не повинні порушуватися правила транспортування і зберігання Товарів.
1.5. Всі Товари повинні використовуватися тільки разом з іншими Товарами виробництва компанії Advanced Heating Technologies. У разі використання іншого / додаткового устаткування іншого виробника необхідно попередньо проконсультуватися з технічними фахівцями Постачальника.
1.6. Монтаж і експлуатація Товарів повинні проводитися в повній відповідності з:
a) керівництвами з експлуатації та монтажу та інструкціями до Товарам (актуальні редакції цих документів можна завантажити на сайті http://aht-ukraine.com.ua);
b) будь-якими спеціальними письмовими інструкціями, наданими виробником або Постачальником;
c) усіма діючими законами, правилами, положеннями, кодексами і стандартами, що застосовуються на території, де встановлюється Товар, включаючи, крім іншого, всі діючі місцеві будівельні і електротехнічні норми і правила.
1.7. Під час монтажу повинні проводитися всі необхідні передпускові випробування, перевірки та виміри. Дані всіх необхідних передпускових випробувань повинні фіксуватися документально, а також повинна проводитися їх фотофіксація.

2. Правила для товарів для внутрішнього обігріву
2.1. До товарів для внутрішнього обігріву відносяться нагрівальні мати і термостати AHT.
2.2. Забороняється:
2.2.1. Розрізати мати на частини для зміни їх розміру (особливо розрізати мати шириною 1 м на дві частини).
2.2.2. Перекривати один мат іншим матом зверху.
2.2.3. Згинати або м’яти мати, допускати утворення на них зморшок.
2.2.4. Класти важкі або гострі предмети на поверхню матів.
2.2.5. Без необхідності ходити по невстановленим матам.
2.2.6. Укладати електричні кабелі та проводи під підлогу разом з матами.
2.2.7. Використовувати ізоляцію з целюлози.
2.2.8. Встановлювати мати при температурі в приміщенні нижче за -5 ⁰С.
2.2.9. Встановлювати мати не в приміщеннях.
2.2.10. Укладати мати під стінами, перегородками або під масивними важкими предметами, шафами, комодами, конструкціями тощо.
2.2.11. Встановлювати мати на відстані ближче, ніж 3 см від конструкцій, що добре проводять тепло (наприклад, труб з холодною водою).
2.2.12. Укладати мати на відстані ближче, ніж 5 см один від іншого (від стрічки до стрічки).
2.2.13. Укладати мати на відстані ближче, ніж 10 см від стіни.
2.2.14. Укладати мати на відстані ближче, ніж 15 см від каміну або труб гарячого водопостачання.
2.2.15. Підключати до електричного контуру, який живить укладені мати, будь-які інші електроприлади.
2.2.16. Укладати мати під дерев’яними підлогами, якщо їх товщина більше 18 мм.
2.2.17. Укладати звукоізоляційний матеріал між матами і дерев’яною підлогою, якщо звукоізоляція має низьку теплопровідність.
2.2.18. Укладати мати під килимові покриття з високим опором термоізоляції (більше 2,0 Tog = 0,2 м2 ∙ К / Вт) або використовувати підкладку під килимами з високим опором термоізоляції (більше 0,8 Tog = 0,08 м2 К/Вт) .
2.2.19. Використовувати покриття для підлоги з термічним опором більше 0,8 Tog (0,08 м2 ∙ К/Вт), в тому числі використовувати при укладанні матів підкладку під килимами з високим опором термоізоляції (більше 0,8 Tog = 0,08 м2 К/Вт).
2.3. Обов’язково:
2.3.1. При установці матів у вологих місцях використовуйте заземлювальну сітку поверх нагрівального мату. До таких місць відносяться сауни, ванні кімнати тощо, а також кухні, при укладанні матів ближче 50 см від місць можливих протікань або металевих елементів кухні. Дріт заземлення мату повинен збігатися з холодним дротом мату.
2.3.2. Переконайтеся, що в електричну схему живлення матів АНТ входять або запобіжник струму на 30 мА, або автомат УЗВ.
2.3.3. З’єднуйте дроти від матів АНТ, що не нагріваються, паралельно, в сполучних коробках (не зовні).
2.3.4. Переконайтеся, що максимально споживаний з’єднаними паралельно матами струм становить не більше 80% від установок пристроїв захисту або максимального струму для даного електричного кола.
2.3.5. Встановлюйте в кожному приміщенні свою сполучну коробку і термостат. Кожен з термостатів АНТ розрахований на струм до 16 А. Якщо струм в приміщенні вище цього значення – діліть мати в приміщенні на групи (кожна зі своїм термостатом) або додавайте в мережу опір, що обмежує струм в мережі 16 А.
2.3.6. При установці матів в стяжку або заливці теплої підлоги, перед початком експлуатації підлог ретельно перевірте, чи все повністю просохло! Цей період може становити від 2 до 14 днів відповідно до рекомендацій виробника.
2.3.7. При установці матів під вініл або лінолеум, мати повинні бути залиті як мінімум 6 мм шаром цементу або латексної суміші.
2.3.8. При установці ізоляційного матеріалу під килимове покриття, обов’язково переконайтеся, що тепловий опір ізоляційного матеріалу як мінімум такий же або вище, ніж тепловий опір килимового покриття.
2.3.9. Переконайтеся в тому, що холодні дроти не лежать на нагрівальних елементах!
2.3.10. Переконайтеся, що датчик температури не торкається нагрівальної стрічки.
2.3.11. Встановіть контрольний термостат якнайдалі від джерел тепла, таких як каміни, пряме сонячне світло, вікна, двері і все, що могло б спотворити справжню температуру. Рекомендована висота розміщення термостата – 1,5 м над рівнем підлоги.
2.4. В процесі установки обов’язково проводьте такі контрольні дії:
2.4.1. Виміряйте опір підключених матів, запишіть його і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань. Переконайтеся, що це значення збігається з опором, зазначеним в керівництві по експлуатації та монтажу і інструкції.
2.4.2. Переконайтеся, що опір ізоляції перебуває в необхідному діапазоні, і що немає проблем із заземленням. Запишіть результати і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань.
2.4.3. Виміряйте загальну потужність підключених матів, запишіть її і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань. Переконайтеся, що це значення збігається із зазначеним в керівництві по експлуатації та монтажу і інструкції.
2.4.4. Після виконання всіх електричних з’єднань і ДО монтажу підлогового покриття включіть систему теплої підлоги на 1 (одну) годину, щоб переконатися, що система працює правильно. Переконайтеся, що працює кожен мат. Проведіть фіксацію результатів за допомогою тепловізора, щоб переконатися в рівномірному розподілі тепла. Збережіть отримані результати і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань.
2.4.5. Після успішної перевірки роботи системи теплої підлоги вимкніть систему теплої підлоги і дочекайтеся, коли мати повністю охолонуть. Проведіть фіксацію результатів за допомогою тепловізора, збережіть отримані результати і зробіть їх фотофіксацію. Коли підлога охолоне, покладіть зверху підлогове покриття. Якщо ви встановлюєте покриття типу лінолеум, килим – спершу залийте нагрівальні мати шаром мінімум 6 мм самовирівнюючого цементу для підлогових покриттів. Для цих цілей також можна використовувати латексні заливки, якщо вони мають не гірші порівняно з цементом показники термічної провідності.
2.4.6. Після заливки підлог самовирівнюючим цементом або іншим розчином зафіксуйте документально його марку і виробника, а також точний час, коли стяжка повністю просохне (в повній відповідності з рекомендаціями виробника) і можна буде включати теплу підлогу.

3. Правила для товарів для зовнішнього обігріву
3.1. До Товарам для зовнішнього обігріву відносяться нагрівальні стрічки і системи управління AHT.
3.2. При плануванні і монтажі системи обігріву, дотримуйтесь таких вказівок:
3.2.1. Максимально допустима сила струму для одного відрізка стрічки становить 5 А.
3.2.2. Верхня межа робочої температури нагрівального елементу складає 70°C.
3.2.3. Використовуйте найдовші з можливих нагрівальних стрічок, щоб мінімізувати кількість з’єднань.
3.2.4. Якщо можливо, використовуйте відрізки стрічок однакової довжини.
3.2.5. Щоб мінімізувати кількість вигинів стрічки, вбудована нагрівальна укладка повинна бути орієнтована в поздовжньому напрямку щодо перетину плитки.
3.2.6. Використовуйте не більше трьох відрізків на сполучну коробку.
3.2.7. З’єднання секцій стрічок повинно виконуватися в сухому місці на пласкій поверхні. Не можна займатися з’єднанням стрічок на даху. Всі з’єднання секцій стрічок повинні здійснюватися у суворій відповідності з керівництвом по експлуатації та монтажу і інструкцією.
3.2.8. Всі сполучні коробки, а також кінцеве загортання нагрівальних стрічок повинні мати ступінь захисту від вологи і пилу IP67-IP68 (за системою класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародного стандарту IEC 60529).
3.2.9. Переконайтеся в тому, що джерело живлення здатне витримувати вимоги щодо потужносним навантаженням для конкретної необхідної установки.
3.2.10. Система електроживлення повинна містити в своєму складі пристрій захисного відключення.
3.2.11. Щоб включити до складу своєї установки блок управління з датчиком вологості і температури, проведіть консультації з представником Постачальника.
3.2.12. Нагрівальні стрічки повинні розташовуватися, як мінімум, на відстані 150 мм від кромки плитки.
3.2.13. На місці укладання стрічок не повинно бути ніяких гострих країв, які можуть пошкодити систему обігріву.
3.2.14. Слід уникати перетину температурних швів. У випадках, коли все-таки потрібно виконати перетин будь-якого температурного шва, необхідний додатковий захист.
3.2.15. Підключення нагрівальних стрічок до джерела живлення повинні розташовуватися над рівнем землі, всередині сполучної коробки, що знаходиться, якщо це можливо, всередині будівлі або на стіні споруди. Слід уникати розташування місць підключень на рівні або нижче рівня землі.
3.2.16. Розташовуйте по можливості всі щити управління в захищених місцях, вихід стрічок з щита повинен бути знизу.
3.2.17. Кінцеве загортання нагрівальної стрічки бажано розташовувати всередині сполучної коробки, щоб полегшити пошук та усунення несправностей і підвищити надійність системи.
3.2.18. Випробування на якість опору ізоляції повинні проводитися безперервно в процесі заливки бетону. Всі результати повинні бути зафіксовані документально, а також проведена фотофіксація виконаних вимірювань.
3.3. В процесі установки обов’язково проводьте такі контрольні дії:
3.3.1. Виміряйте опір підключених нагрівальних стрічок, запишіть його і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань. Переконайтеся, що це значення збігається з опором, зазначеним в керівництві по експлуатації та монтажу і інструкції.
3.3.2. Переконайтеся, що опір ізоляції перебуває в необхідному діапазоні, і що немає проблем із заземленням. Запишіть результати і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань.
3.3.3. Заміряйте загальну потужність нагрівальних стрічок, запишіть її і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань. Переконайтеся, що це значення збігається із зазначеними в керівництві по експлуатації та монтажу і інструкції.
3.3.4. Після виконання всіх електричних з’єднань і ДО укладання нагрівальної стрічки включіть всю систему обігріву на 1 (одну) годину, щоб переконатися, що система працює правильно. Переконайтеся, що працює кожна секція. Проведіть фіксацію результатів за допомогою тепловізора, щоб переконатися в рівномірному розподілі тепла. Збережіть отримані результати і зробіть фотофіксацію проведених вимірювань.
3.3.5. Після успішної перевірки роботи системи обігріву вимкніть систему і дочекайтеся, коли стрічки повністю охолонуть. Проведіть фіксацію результатів за допомогою тепловізора, збережіть отримані результати і зробіть їх фотофіксацію. Приступайте до укладання верхніх шарів (грунт, бетон, асфальт тощо) на стрічки тільки після того, як стрічки охолонуть.
3.3.6. Нагрівальні стрічки не повинні живитися до тих пір, поки не схопиться бетон, або асфальт не охолоне до температури навколишнього середовища. Після заливки нагрівальної стрічки бетоном, асфальтом або іншим розчином, зафіксуйте документально точний час в повній відповідності з рекомендаціями виробника, коли можна буде включати систему обігріву.
3.3.7. При монтажі нагрівальної стрічки на відкритій поверхні рекомендується оснастити всі секції світловим індикатором, щоб мати уявлення, чи підключена дана секція до мережі.
3.4. Після установки системи необхідно проводити її регулярне технічне обслуговування:
3.4.1. Рекомендується проводити інспекцію системи антиобледеніння та сніготанення перед кожним зимовим сезоном. Що стосується застосувань, класифікованих як критичні, рекомендується проведення інспектування як влітку, так і восени. Результати і дані всіх перевірок повинні бути записані, а також проведена фотофіксація виконаних вимірювань та перевірок:
3.4.1.1. Сполучні коробки повинні перевірятися на вологостійкість і інспектуватися на предмет наявності води (вологи) або свідоцтв проникнення води за старих часів. Якщо присутня волога, корпус повинен бути осушений, а причина проникнення вологи – ідентифікована та усунена. У разі наявності слідів вологи слід помістити коробки в сухе місце і просушити їх.
3.4.1.2. Водостоки і жолоби повинні бути очищені від бруду і сміття.
3.4.1.3. Метеостанції, а також інші елементи управління повинні бути перевірені відповідно до вимог їх виробників.
3.4.1.4. Всі електричні пристрої захисту повинні бути перевірені.
3.4.1.5. Опір ізоляції кожного нагрівального контуру має бути виміряний, записаний, а також повинна бути проведена фотофіксація проведених вимірювань. Серйозні зміни в опорі ізоляції або струмі, споживаному системою обігріву, підлягають ретельному вивченню, з обов’язковим вирішенням проблем, що викликали ці зміни.

0

Your Cart